Čteš ráda FFky ? Zrovna jednu s G* píšem :) Tady je první díl :)

Květen 2011

New soutěěž

29. května 2011 v 18:57 | Domča ♥
Ahojky zakládám novou soutěž zkratka je : NBOV a celý název : Nejlepší blog očima Vás :-)

No zatím zakládám casting.Do komentářu napište když se chcete přihlási a já vyberu nej 20 blogů

Základní ůdaje

Napiš
Přezdívka:
Jméno blogu :
Čím je Tvůj blog zajímavý:
O čem je :
A proč ses přihlásil/a :

Toď vše jen lidi co chcete za vítězní cenu já toho moc neumím třeba : Diplom, ikonku atd. Hééjka
kdybych mohla tak se něco z toho pokusím udělat Ok .. Páááá

Vaše Adminka Domča ♥Hodně štěstí !!

Rozloučení s Martinem Harichem

29. května 2011 v 13:26 | Domča ♥
Dnes vypadává Martin Harich !! Tohle jediné v pondělí 23.5. 2011 zaznělo při vypadávání v Česko Slovenské Superstar !! Je mi líto těch fanynek :) ale doufám že doma u televizních obrazovek se nic nerozbilo . No a já sem dám fotky a videa .


Adminka Domča ♥


Konec by Domča ♥

New "

28. května 2011 v 9:43 | Domča

Blonďatá rockerka. Říká o sobě: Jsem ctižádostivá, zapálená, netrpělivá, tvrdohlavá...

Gabriele posílejte hlasy pomocí SMS ve tvaru STAR 9 na číslo 906 06 13.
Hlasování probíhá vždy od neděle 20:00 až do ukončení hlasování během pondělního přenosu (cca. do 20:40).


Idoly: Poslouchám spíše tvrdší muziku - rock a metal... skupiny
jako Iron Maiden, Whitesnake, Avenged sevenfold... Mezi mé pěvecké idoly patří zejména David Coverdale, Jorn Lande, Freddie Mercury...
Zájmy: Muzika, muzika, muzika... myslím na ni 90 % dne a snažím se ji delat na maximum. Jinak jsem studentkou gymnázia, takže se občas i učím :-)
Proč: Vybírat si mne nemusíte, nemusím se vám líbit, ale i tak to nehodlám vzdát... Na to muziku až príliš miluji.
Zkušenosti: Zkušenosti? Asi ne zrovna v šoubyznysu, ale nedávno vyšla nová deska Davida Spilky... Měla jsem tu čest zde účinkovat jako host a zazpívat si duet.
Úspěch: Nerada se chlubím... :DGabča gunčíková fanclub novinky!!

28. května 2011 v 9:26 | Domča
Ahojky jak se máte ???já se mám ok ale jen sem přidám članek o Gabči G. do new fanclubu !! Pa Domča


Gabriela Gunčíková.
Gabriela Gunčíková. Foto: TV Nova

Gabriela Gunčíková ze SuperStar se svlékla.

Jediná žena finálové trojice Česko Slovenské SuperStar Gabriela Gunčíková (17) ukázala své ladné křivky. A je se na co koukat. Super.cz se podařilo získat snímky nadané rockerky, na kterých odhalila své mladé a pružné tělo v celé své kráse.
Pokud by se finalistka pěvecké show Gabriela Gunčíková neprosadila jako zpěvačka, rozhodně by ze mohla živit jako modelka. V soutěži krásy by její šance na vítězství určitě nebyly malé. Během relaxačního dne, který pro ni přichystali organizátoři soutěže, totiž odhalila to, co toužil vidět asi každý její fanoušek.
Módní průmysl si o těle této talentované krásky musí nechat jen zdát. Gabriela je totiž horkou kandidátkou na vítězství. Pokud by přece jen celou soutěž nevyhrála, své místo na výsluní si svým silným rockovým hlasem určitě vyřve. ■

A jsem tady!

27. května 2011 v 14:27 | Domča ♥
Ahojky !! Dnes jsem přijela ve 13:00 ze školy v přírodě !! No ůža sice jsem jela naposledy ale i tak tam byla prča třeba, jsme hráli flašku na objímání!! Nebo jsem se zamilovala do kluka ze třídy !! Ach jo, je to hezkej fotbalista a má černé vlasy !! Njn tento týden je pro mě zamiovaný! Ale co vám budu povídat. No co dodat?? Přidám sem new článek !!

Tak papa Domča ♥

New kusowkáá

22. května 2011 v 9:40 | Domča ♥

Další new kusowka

Kusowkáá

22. května 2011 v 8:59 | Domča ♥
New kusowkáá pro Vás


Kusowkááá

21. května 2011 v 16:49 | Domča ♥
Lidi nevím jestli je to kusowkáá ale budiš!!

Barvení hlavy = Šok :-)

21. května 2011 v 16:24 | Domča ♥
Tak dnes jsme vyrazili do obchodu a mamča objevila barvu na vlasy ( oříškovou hnědou) a tak si jí koupila .. Dorazíme domů a já se ptám mamky : "Mami ty si budeš barvit vlasy" a mamka : "Jo budu !!
Tak jsme si s ní se strejdou dělali srandu jak jinak. Mamka zavelela a my se řítili rychle do koupelny a koukali jak si mamča barví hlavu !! No a pak přišel ten ŠOK!! Mamka z hnědýma vlasama a my se strýcem vyhali zajímaví podled !! No předtím byla blondýna (přebarvená) !!!! No co dodat jen že když si chcete obarvit hlavu tak si vyberte kvalitní barvu a nějakého šikovného asistenta nebo asistentku no a dál to znáte !!

Ahojky Vaše Adminka Domča ♥

A jsem tu zas :-)

18. května 2011 v 21:04 | Domča ♥
Tak jsem zase tady , den jako něco byla u mě Chelsie ♥ a dělaly jsme spolu blbosti njn a já jsem se nakazila stylem DnB !! No a pakk. Jó už si vzpomínám byly jsme s mamčou nakupovat :-) mamka za mně utratila docela hodně, ale zato mám new věcičky :-) No tož boží den !!! Sorry že tu píšu až dnes večer ale jinak jsem neměla čas .. 3kola v přírodě se pomalu blíží už za 5 dní jedeme !! Ale nejvíce mě naštvalo že si tam nemůžem vzít mobil :( !! Jedna učitelka nám to zakázala !! No tak nic . Hej, od. : 23 do 27 května jsem nebudu nic dávat protože jsme na škole v přírodě :P už se moc těším.. No tak lidi začíná comeback a já se na něj čučím no jak jinak než sranda ...


Paa Paa Domča ♥


Tak sem se sem stavila

17. května 2011 v 16:02 | Domča ♥
Ahoj tak jsem se tu zastavila , nenaštvalo Vás to že vydadl Petr Ševčík?? Mě trochu ale to neva .. Dnes školaa no nic moc :) jako vždy, pak jsem šla do knihovny vrátit knížky :P no a páák teprve domů,napíšu ůkoly a pak sednu k počítači a píšu tenhle článek no co dodat ken že dnes byl teda den s velkým D , konečně jsme se s holkama domluvily že když jedeme za 6 dní na školu v přírodě jak budem na pokoji no a budem bez mé né dobré kámošce..


Admin Domča ♥

New Fanclub !!

16. května 2011 v 17:50 | Domča ♥

Zakládám nový fanclub Lukáše Adamce !!

Videa,
Fotky,
Články,
to vše pro Vás!

Finalista SuperStar Lukáš Adamec (24) se přiznal, že jeho dospívání bylo velmi bouřlivé! Mladý zpěvák tak dlouho rebeloval, až ho jeho otec vyrazil z domu!

Lukáš Adamec je rebel - tři porotce těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho zesměšnil …

Finalista show Česko Slovenská Superstar a jeden z favoritů soutěže Lukáš Adamec (24) se v jednom rozhovoru svěřil, že byl v pubertě pěkné kvítko. Před pěti lety se prý choval jako správný rocker, což znamenalo, že zanedbával školu a dokonce se hrubě choval ke svému otci.

Jenže jeho autoritativní otec jeho "držkování" a odmlouvání dlouho nesnesl. Pan Adamec tehdy neměl jinou možnost, protože dobré slovo a domluva nefungovaly. A tak synovi jednoho dne řekl, že když chce být za frajera, tak ať se odstěhuje. Lukáš překvapivě prohlásil - není problém - a šel! No, nakonec se sice otec se synem usmířili, ale to už je zase jiná historie …

Lukáš Adamec má naštěstí tohle rebelské období už za sebou a dnes už seká dobrotu. Zpěvák se teď dokonce stará se o svého bratra, který trpí Downovým syndromem a autismem. Tak holt končí všichni rockeři - buď podlehnou komerci nebo se z nich stanou poslušní chlapci!


Novinky

15. května 2011 v 19:38 | Domča ♥

Česko Slovenskou SuperStar opustila slovenská soutěžící Simona Fecková (21), která si vyřazení sama přála! Zpěvačka dostala nejmenší počet hlasů od diváků a navíc ji na vyhazov navrhli i dva členové poroty.

Simona Fecková

Show Česko Slovenská Superstar je chudší o další dívku! Simona Fecková (21) z Košic, která se s diváky rozloučila hitem od Madonny "Hung up", včera večer v soutěži skončila. Zpěvačka skoro vůbec nebrečela a dokonce před vyhlášením výsledků naznačila, že by byla ráda, kdyby konečně už vypadla!


Čtveřice Lukáš Adamec, Petr Ševčík, Gabriela Gunčíková a Martin Harich postoupila do příštího rockového kola automaticky. Pak se nim přidala Alžběta Kolečkářová a Martin Kurc a nakonec na pódiu zůstala jen Simona Fecková a Michal Šeps. A výsledek už známe …
Porotkyně Helena Zetová a Gábina Osvaldová se opět shodly na tom, že by měl odejít Petr Ševčík. Naopak "Patrik Rajče Vrbovský" a Palo Habera navrhli Simonu Feckovou, neb prý ničím nepřekvapuje a při zpěvu vypadá jako socha. Rytmus se pokusil o nevkusný vtip, když řekl, že by měla vypadnout "Simona Fucková". Moderátor Leoš Mareš mu za tuto trapnou poznámku po právu hned vynadal!
Speciálním hostem pondělního vyřazování byl vítěz první řady SuperStar Martin Chodúr, který zazpíval svou novou píseň "Nedávám".

P.S.: Pro diváky, které nezajímá zpěv, ale kuriozity, jen připomínáme, že hvězdnou pěchotu opouští Nikolas Karász!


Další novinka ♥


Exfinalista Superstar Martin Kurc (20) je opravdový kabrňák! Mladý zpěvák se musel podle bulvárních deníků po pondělním vyřazování hodně snažit, aby se na následném večírku nepotkaly jeho dvě milenky - bývalá a současná!

Martin Kurc je kanec! Anebo si na něj hraje?

Martin Kurc (20) nebo někdo z jeho okolí již několik týdnů masíruje média "zaručenými zprávami" o tom, jaký je to kanec a kolik měl a má milenek. Nechme stranou pravdivost těchto tvrzení a údajných vyjádření jeho bývalek. Faktem je, že mladý zpěvák slavil po vyřazení své dvacáté narozeniny a na večírku SuperStar se tak sešla jak jeho bývalá milenka Karolína, tak i současná láska - vyřazená finalistka Simona Fecková (21).


Bývalá milenka, se kterou se Martin prý rozešel v okamžiku, kdy se stal tzv. slavným, mu jen přišla popřát k narozeninám. Jenže mladíkovi prý stoupla sláva do hlavy, a tak dělal, že Karolínu nezná nebo aspoň to úspěšně předstíral. Zhrzená dívka si ovšem nešla stěžovat své matce, nýbrž bulváru … To je tedy hodně divné.

Simona Fecková má na Martina zálusk!

Jsme zvyklí, že letošní Česko Slovenská Superstar je co se týče zamilovaných dvojic opravdu pestrá. Jenže tohle je specifický případ. Martin Kurc totiž údajně tak nějak zapomněl své přítelkyni říct, že má jinou. Nelze se tedy divit, že slečna Karolína si z jisté pomstychtivosti všechno vykecala bulváru.
Simona Fecková a Martin Kurc sice už do finále nezasáhnou, ale zůstal jim ryzí cit zvaný láska a to není málo. Ale dosti ironie! To jim zatím bude stačit, ale že by jejich vztah pokračoval na dálku i po skončení soutěže? Těžko, i když kdo ví …

Těžko říct jestli jim to spolu vydrží :-) Já jim přeju hodně štěstí v tom jejich vztahu!!

Další novinka
Finalista Česko Slovenské Superstar Petr Ševčík chtěl jen podpořit nový rychlotest na HIV! Testování, které dokáže odhalit výsledek testu za neuvěřitelných 60 vteřin a je zároveň podporou celosvětové kampaně celebrity proti AIDS, podpořili i další finalisté Superstar!

Petr Ševčík omdlévá, zatímco Celeste Buckingham v klidu debatuje …
Finalisté show Česko Sloveská Superstar nejsou živi jenom zpěvem, ale jsou ochotni za své vítězství i trpět. Názorně to předvedl mladý zpěvák Petr Ševčík, který zkolaboval v lékarně missky Jany Doleželové, kde měl podstoupit test na AIDS.
Jakmile mladý zpěvák uviděl krev, udělalo se mu nevolno. Údajně se mu však hlava zamotala, protože celý den nic nejedl a nepil. No, jen jestli neměl špatné svědomí, když si od Radima Uzla vyslechl, jak nebezpečný je virus HIV a že se přenáší nechráněným pohlavním stykem …

Finalisté Superstar ještě s Petrem Ševčíkem …
Na akci nemohl chybět zamilovaný páreček Michal Šeps a Alžběta Kolečkářová. Zatímco Alžběta v pondělí vypadla, Michal se zatím v soutěži zuby nehty drží. Sám se však nechal slyšet, že na vítězství nemá a dokonce prý po něm ani netouží. Obyčejný rastaman se spíš těší na to, až vezme svoji milovanou na prázdniny pod stan. Tak pozor na HIV a klíšťata, děti!

Michal Šeps nestojí o vítězství v Superstar!
Do testování se zapojili také další finalisté jako Klaudia Pappová, Martin Kurc, Celeste Buckingham, Martin Harich, Simona Fecková a Monika Povýšilová. Soutěžící dovezli do lékárny několik desítek plyšáků, kterými je zahrnují jejich fanoušci během finálových večerů a požádali zaměstnance lékárny, aby je předali nemocným dětem.

Kam nám zmizel Petr Ševčík?
Celou akci uvedl producent kampaně Celebrity proti AIDS režisér Petr Jákl, který se nechal také otestovat. Nelze se mu divit, že se do injekce hrnul jako divý. Vždyť ho "píchala" modelka a zkušená lékárnice Jana Doleželová! A na rozdíl od "máčky" Petra Ševčíka neomdlel!

Simona Fecková - šok

15. května 2011 v 19:32 | Domča ♥

Simona Fecková musí na operaci!

Simona musí na operaci, pokud chce i nadále zpívatFoto: David Malík

Finalistka Česko Slovenské SuperStar Simona Fecková (21) musí pod kudlu! Tedy pokud chce i nadále zpívat. Simona má totiž problém s hlasivkami, kvůli kterým málem odstoupila ze soutěže. Dokonce sama přiznala, že je ráda, že vypadla a může hlasivky držet v klidu, tak jak ji nařídil doktor.

"Ten problém už mám dlouho, je to tím, že mám hluboký hlas a když zpívám, tak hlasivky mnohem více natahuji a tím je přetěžuju. Avšak dá se to chirurgicky odstranit, na tu operaci se chystám už delší dobu. Teď ale není vhodná doba kvůli povinnostem, které mě se soutěží ještě budou provázet, operaci tak vidím na září tohoto roku," řekla na vysvětlenou Blesk.cz Simona Fecková, když na chatu napsala, že ji momentálně zdraví nedovoluje zpívat.
Dále Simona prozradila, že se určitě chystá vydat CD a pokračovat v kariéře zpěvačky. Její favoritkou v soutěži Česko Slovenské SuperStar je Gábina Gunčíková a osobně jí moc fandí. Sama si myslí, že pro ni je největším úspěchem to, že zůstala poslední ze slovenských dívek v soutěži, takže její mise byla úspěšná.

je mi jí moc líto, ale doufám že vydá své 1 CDčko .. Toť k fanklubo vše přidám zase něco nového


Vaše Adminka Domča ♥

Co na nás dnes čeká?

15. května 2011 v 19:22 | Domča ♥
Na nejlepší pětku finalistů čeká tentokrát nelehký úkol. Budou se muset vypořádat s písněmi dvou legend českého a slovenského pop-rocku - kapelami Lucie a Elán. A protože všechny písně, které nám finalisté zazpívají, jsou až na jednu výjimku notoricky známé hity, takže bude nabízet srovnání nejen s originály, ale i s podáními mnohých účastníků minulých SuperStar či v případě Elánu i s finalisty soutěže Elán je Elán. Jak písně v neděli uslyšíme a jak podle mě naší pětici finalistů sednou, to si přečtěte níže.


Lukáš Adamec
(Lucie - Oheň) - Rocková vypalovačka, která vznikla krátce pro Sametové revoluci, je pro Lukáše jako dělaná. Podobně jako v Kravitzovi z prvního finále nebo Metallice z rockového kola může zúročit své zkušenosti z koncertování s kapelou Siempre a rázem bude králem pódia. Jenom nevím, jak je na tom Lukáš s češtinou, ale v této písni těch "ř" naštěstí zase tolik není (konkrétně jen dvě).
(Elán - Zloděj slunečnic) - Tahle píseň by se mi možná trochu lépe hodila k Michalu Šepsovi, protože v ní je více než patrný vliv reggae. Lukáš už ale dokázal, že je univerzální zpěvák, kterému nedělá problém zvládnout jakýkoliv žánr a přitom zůstat svůj. Má to jen jedno riziko - tato píseň není tak všeobecně známá a prvoplánová, proto by se mohla mezi ostatními hitovkami ztratit.Gabriela Gunčíková
(Lucie - Amerika) - Megahit z poněkud nedoceněného stejnojmenného filmu z roku 1994 s Martinem Dejdarem v hlavní roli se zdá být na Gábinu poněkud nízko. Ale pozor, ono se to dá zazpívat zdrsněleji, jak nám to předvedl například David Spilka ve filmovém kole třetí české SuperStar nebo Jiří Zonyga v semifinálovém soustřední X-Factoru, proto si myslím, že ani pro Gábinu to nebude problém. U těch nejvyšších tónů, které v originále zpívají sboristi, nepochybuji o tom, že je Gábina svým chraplákem pěkně okoření.
(Elán - Čaba neblázni) - Trefa do černého. Jakmile jsem se dozvěděl, že bude kolo Lucie a Elánu, tak mě napadlo, že Gábina prostě musí zpívat Čabu. To jí sedne jak ona pověstná na hrnec a má tím pádem náběh na další touchdown. Jedinou nevýhodou by mohlo být, že se jistě bude nabízet srovnání s Peterem Cmoríkem, který Čabu v elánovském kole druhé slovenské SuperStar vystřihl úžasně. Gábina už však ve Final Countdown dokázala, že srovnání s vítězi minulých SuperStar se nemusí vůbec obávat.Martin Harich
(Lucie - Šrouby do hlavy) - Tohle trochu zavání průšvihem. V Martinově podání si tuto notoricky známou píseň nedokážu vůbec představit. Jednak čeština je tady o dost složitější než u Ohně a Martin poněkud fláká výslovnost i ve slovenštině, což jsme mohli vidět ve druhém finálovém kole. Navíc v té písní jsou některé pasáže, ve kterých se obávám, že Martinův hlas bude znít dost nepříjemně. Rád se ale nechám překvapit o opaku.
(Elán - Sestrička z Kramárov) - Tato svižná věc je naopak Martinovi skoro šitá na míru. Do této písně je potřeba dát dostatečné množství energie, což je věc, která je Martinovi více než vlastní. Měl by si však dát pozor na frázování ve slokách, které je setsakra těžké.

Michal Šeps
(Lucie - Sen) - Nevím nevím. Tato píseň je původně duet s Lenkou Dusilovou, proto se obávám, že bez ženského vokálu bude tato balada poloviční. Jedině snad, že by si Michal pozval na pódium Alžbětu, aby mu Lenku nahradila (čímž by ji částečně vrátil do soutěže). Jinak tato píseň nevyžaduje nijak extrémní rozsah, takže jediným problémem by mohl být výraz, Michal však už minule v Obchodníkovi s deštěm dokázal, že výraz v češtině mu problém nedělá, takže by si měl poradit i tentokrát.
(Elán - Kaskadér) - Tohle je naopak velmi svižná věc, jak dělaná pro Michalovo druhé šoumenské já. Jediný výraznější problém vidím v tom, že refrén stojí na vícehlasech, protop jsem zvědavý, jak si s tím Michal poradí. Nepochybuji ale o tom, že Michalovo podání bude jako vždy velmi osobité.

Petr Ševčík
(Lucie - Chci zas v tobě spát) - Petrovi fanoušci mohou být tentokrát v klidu, tato píseň je pro Petra jak dělaná a po dlouhé době může opět předvést své výšky. Nejspíš se bude nabízet srovnání s Davidem Spilkou, který tutéž píseň vystřihl v superfinále třetí české SuperStar výborně, nikde však není psáno, že by Petr nemohl být ještě lepší.
(Elán - Neviem byť sám) - Při této písni se mi okamžitě vybaví předloňský semifinalista Ján Ločaj a jeho falzetový úlet v první polovině sloky, který předvedl v divadle. Petr má však výše položený hlas, takže na falzet v jeho případě nedojde. Další píseň, která Petrovi sedí jako ulitá a může na ní zazářit.
Nova původně plánovala, že by nedělní finále kvůli hokeji odsunula na pondělí, protože jsme ale včera prohráli se Švédskem, tak bude finále tradičně v neděli a v pondělí pak vyřazování. Proto si na to, jak se finalisté s písněmi těchto dvou slavných kapel vypořádají a kdo nás následně opustí, nemusíme čekat tak dlouho.

ČESKO SLOVENSKÁ SUPERSTAR 2011 ZAČÍNA VE 20:00 NEZAPOMĚNTE SE DÍVAT PA VAŠE ADMINKA
Domča ♥

Martin Harich

14. května 2011 v 8:38 | Domča ♥
Povolání: Zpěvák
Věk: 15
Datum narození: 29. 08. 1995
Místo narození: Liptovský Mikuláš, Slovensko
Znamení: Panna

Životopis

Už od malička zpíval ve folklorním souboru, ale když se tam muselo i tancovat, moc se mu to nelíbilo. Nikdy neměl rád, když musí někoho poslouchat- chtělo to změnu.
Poprvé vystoupil s tátovou kapelou na firemní akci.
Lidem se to líbilo a jemu samotnému taky, protože se to nedalo srovnat s folkorním souborem. Nikdo nikoho do ničeho nenutil, a bylo to takové, jak si každý představoval. jediné mínus bylo, že tátova kapela hraje jen převzané písničky, ale Martin chtěl tvořit.
Protože dlouho nemohl v okolí najít někoho podobného, tak chodil jednou za měsíc zpívat s tátovou kapelou. také si doma jen tak brnkal na kytaru. Akordy si stáhl z Internetu a pak už to šlo samo. Měl starou ošoupanou kytaru, několik krát přisedlou, zlomenou, ale slepenou, ale to mu stačilo. Ani sám neví, jak se mu podařilo napsat první písničku. Byla o tom, jak si šel do Bratislavy koupit Draka, protože v Mikuláši žádneho neměli. Další už šli lépe a každá nová byla zároveň trošku kvalitnější a smysluplnější.
Když ho přijali na osmileté gymnaznium, tak našel stejného blázna jako je on sám.
Samozdřejmě to nebylo tak, že se poprvé viděli a založili kapelu...s Markem Masaříkem chodil i na ZŠ, takže 4 roky ve stejné třídě, ale nikdy se spolu moc nebavili. Párkrát si spolu zahráli a po čase si řekli: "Poďme založiť kapelu". A tak se začali každý týden scházet v Martinově pokoji. Písně psal jednu za druhou. Všechny nebyli povedené, ale bylo jich dost, a proto si mohli vybírat. Název Musitany Hope vymyslel Martin až asi po roce a půl od založení. Měli v nauce o společnosti vymyslet vlastní stát, zemi a tak, aby jim co nejvíce vyhovovala. Bez dlouhého přemýšlení navrhli Musitániu a toto byla hlavní myšlenka celého názvu, přidali slovo naděje, protože ta je v hudbě dost důležitá a tak vznikl název Musitany Hope.
Teď se jich lidé ptají, jestli se hledali, ale nikdo nechce věřit, že to byla náhoda.
Teď je šťastný, že nemusí tančit a zpívat převzaté písničky ale mají neomezené hranice fantazie a v jejich hudbě můžou dělat co je napadne. Nemá důvod být nespokojený, protože tohle vždycky chtěl.Komu se líbí Martin Harich ať napíše do komentářů
Adresa blogu,
co se ti na něm líbí,
a co chceš s Ním přidat na blog :-) Vaše Adminka Domča ♥

Olesya Rulin

12. května 2011 v 15:32 | Domča ♥
Povolání: Herečka, zpěvačka, tanečnice
Věk: 25
Datum narození: 17. 03. 1986
Místo narození: Moskva, Rusko
Znamení: Ryby aktuální horoskop »
Výška: 152 cm

Životopis

Olesya Rulin se narodila 17.3.1986 v Moskvě. Své dětství prožila v malé chudé vesničce, kde žila její rodina. Její otec na začátku 90-tých let emigroval z Ruska do Spojených Států. Dva roky potom ho celá rodina následovala a usídlila se v Texasu.

V 11 letech ji její matka přihlásila na baletní kurz aby jí zlepšila postavení ve společnosti.Olesya nalezla v tanci zalíbení a později zahájila svou hereckou kariéru.
V roce 2004 získala roli Trollky Natalie ve filmu Halloweenská střední.
Nejvetši slávu však Olesya získala ve filmu High school musical v roli nadějné skladatelky Kelsi Nielsen.

Vanessa Hudgens

12. května 2011 v 15:22 | Domča ♥

Vanessa Hudgens :

Povolání: Herečka, zpěvačka, tanečnice
Věk: 22
Datum narození: 14. 12. 1988
Místo narození: Salinas, Kalifornie, USA
Znamení: Střelec
Výška: 164 cm

Životopis

Vanessa Anne Hudgens se narodila 14. prosince 1988 v Salinas, v Kalifornii. Je filipinsko-portorikánsko-irsko-americko-indiánského původu. Její prarodiče byli muzikanti v Big Band Era. Její kariéra začala v muzikálních divadlech když jí bylo 8. Hrávala role jako např.: Evita, Carousel, The Wizard of Oz, The King a I, The Music Man, Cinderella, a Damn Yankess. Vanessa milovala divadlo a její kamarádka se postarala o zlom v její kariéře. Jednoho dne se kamarádka z divadla nemohla dostavit na natáčení reklamy atak šla Vanessa místo ní. Byl to start do světa reklam.
V roce 2003 debutovala ve filmu Třináctka. V létě 2004 přišel další film - Thunderbirds.

Poté začínala hostovat v nejrůznějších show, např.: Quintuplets a The Brothers Garcia, a dostávala další role zejména u spol. Disney např.: Corrie on The Suite Life of Zack & Cody on Disney. V r. 2006 zužitkovala svůj talent (hraní, zpívání a tancování) v muzikálu High School Musical. Ve světě se stal velmi oblíbeným. Díky High School Musical dostala nabídku na nahráváni svého prvního CD se společností Hollywood Records! její CD obsahuje pop, rock, electroniku a R&B. CD se jmenuje "V" a bylo vydáno 26.září, 2006. První písní z tohoto CD je "Come Back to Me". Druhým videoklipem je Say Ok. Vanessiny písničky Let Go a Let's Dance byly obě použité do reklamy pro ABC, Let Go se ještě objevilo v reklamě do seriálu Desperate Housewives a Let's Dance v show Dancing With The Stars.

Vanessa konečně potvrdila pro časopis Teen, že chodí s kolegou z High School Musical Zacem Efronem.

V roce 2008 natočila film Rock On, High school musical 3 a v červnu vydala své 2 CD Identified.
Má propůjčit hlas Popelce, v nové verzi, která vyjde bohužel pouze v USA. V roce 2010 vyjde její film Sucker Punch.

Má matku Ginu, otce Grega a mladší sestru Stellu.

Ahoj !!

12. května 2011 v 15:15 | Domča ♥

Ashley Tisdale :
Povolání: Herečka, zpěvačka, producentka
Věk: 25
Datum narození: 2. 07. 1985
Místo narození: West Deal, New Jersey, USA
Znamení: Rak
Výška: 160 cm

Životopis

Ashley Tisdale, celým jménem Ashley Michelle Tisdale se narodila 2.7.1985 ve West Deal, New Jersey. Je to úspěšná modelka, herečka a zpěvačka, která se narodila ve znamení raka. Žije ve Spojených státech amerických.

Ashley Tisdale se poprvé objevila na televizní obrazovce v několika epizodách různých seriálů např.: Smart Guy, 7th Heaven, Grounded for Life, Boston Public, Strong Medicine, Charmed a Beverly Hills, 90210. Zazářila v seriálu The suite life of Zack and Cody jako chůva Maddie Fitzpatrick hlavních postav.Měla také malou roli ve filmu Donnie Darko v roce 2001. Poté se Ashley Tisdale stala známou. Nejvíc ji proslavila role namyšlené a rozmazlené barbie Sharpay Evans v televizním filmu High School Musical ,High School Musical 2,High school musical 3 - Senior Year.Ale nezůstává jen u HSM. Kromě dabování pro Disney má i jiné filmové projekty jako They came from upstairs nebo Picture this!

Kromě herectví se věnuje také hudbě. Už ve dvanácti letech zpívala pro prezidenta USA Billa Clintona. Své první sólové album Headstrong vydala 6.2.2007. Její neznámější písničky jsou Not like that, He said she said a Suddenly. Její nové album se jmenuje Guitly Pleasure můžeme na něm najít písně Overrated,It´s alright ,It´s ok,acting out, Delete you a mnoho dalších. Ashley má nového přítele který se jmenuje Scot a je to hudební producent, možná že se stane Ashleynim producentem, kdo ví.

Rodiče: Lisa Tisdale a Mike Tisdale
Sourozenci: starší sestra Jeniffer Tisdale.
Nejlepší Přátele:Vanessa Hudgens, Miley Cyrus, Zac Efron a mnoho dalších.
Alžbětka Kolečkářová

11. května 2011 v 18:28 | Domča ♥
Povolání: Zpěvačka
Věk: 19
Datum narození: 4. 05. 1992
Místo narození: Zlín, Československo
Znamení: BýkAlžbětčina videa :
Ahoj ten kdo má rád Alžbětku Kolečkářovou ať přidá komentář !!! Přidám Vám klikací ikonku