Čteš ráda FFky ? Zrovna jednu s G* píšem :) Tady je první díl :)

New Fanclub !!

16. května 2011 v 17:50 | Domča ♥

Zakládám nový fanclub Lukáše Adamce !!

Videa,
Fotky,
Články,
to vše pro Vás!

Finalista SuperStar Lukáš Adamec (24) se přiznal, že jeho dospívání bylo velmi bouřlivé! Mladý zpěvák tak dlouho rebeloval, až ho jeho otec vyrazil z domu!

Lukáš Adamec je rebel - tři porotce těžce zranil, dva zhmoždil a jednoho zesměšnil …

Finalista show Česko Slovenská Superstar a jeden z favoritů soutěže Lukáš Adamec (24) se v jednom rozhovoru svěřil, že byl v pubertě pěkné kvítko. Před pěti lety se prý choval jako správný rocker, což znamenalo, že zanedbával školu a dokonce se hrubě choval ke svému otci.

Jenže jeho autoritativní otec jeho "držkování" a odmlouvání dlouho nesnesl. Pan Adamec tehdy neměl jinou možnost, protože dobré slovo a domluva nefungovaly. A tak synovi jednoho dne řekl, že když chce být za frajera, tak ať se odstěhuje. Lukáš překvapivě prohlásil - není problém - a šel! No, nakonec se sice otec se synem usmířili, ale to už je zase jiná historie …

Lukáš Adamec má naštěstí tohle rebelské období už za sebou a dnes už seká dobrotu. Zpěvák se teď dokonce stará se o svého bratra, který trpí Downovým syndromem a autismem. Tak holt končí všichni rockeři - buď podlehnou komerci nebo se z nich stanou poslušní chlapci!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama