Čteš ráda FFky ? Zrovna jednu s G* píšem :) Tady je první díl :)

Novinky

15. května 2011 v 19:38 | Domča ♥

Česko Slovenskou SuperStar opustila slovenská soutěžící Simona Fecková (21), která si vyřazení sama přála! Zpěvačka dostala nejmenší počet hlasů od diváků a navíc ji na vyhazov navrhli i dva členové poroty.

Simona Fecková

Show Česko Slovenská Superstar je chudší o další dívku! Simona Fecková (21) z Košic, která se s diváky rozloučila hitem od Madonny "Hung up", včera večer v soutěži skončila. Zpěvačka skoro vůbec nebrečela a dokonce před vyhlášením výsledků naznačila, že by byla ráda, kdyby konečně už vypadla!


Čtveřice Lukáš Adamec, Petr Ševčík, Gabriela Gunčíková a Martin Harich postoupila do příštího rockového kola automaticky. Pak se nim přidala Alžběta Kolečkářová a Martin Kurc a nakonec na pódiu zůstala jen Simona Fecková a Michal Šeps. A výsledek už známe …
Porotkyně Helena Zetová a Gábina Osvaldová se opět shodly na tom, že by měl odejít Petr Ševčík. Naopak "Patrik Rajče Vrbovský" a Palo Habera navrhli Simonu Feckovou, neb prý ničím nepřekvapuje a při zpěvu vypadá jako socha. Rytmus se pokusil o nevkusný vtip, když řekl, že by měla vypadnout "Simona Fucková". Moderátor Leoš Mareš mu za tuto trapnou poznámku po právu hned vynadal!
Speciálním hostem pondělního vyřazování byl vítěz první řady SuperStar Martin Chodúr, který zazpíval svou novou píseň "Nedávám".

P.S.: Pro diváky, které nezajímá zpěv, ale kuriozity, jen připomínáme, že hvězdnou pěchotu opouští Nikolas Karász!


Další novinka ♥


Exfinalista Superstar Martin Kurc (20) je opravdový kabrňák! Mladý zpěvák se musel podle bulvárních deníků po pondělním vyřazování hodně snažit, aby se na následném večírku nepotkaly jeho dvě milenky - bývalá a současná!

Martin Kurc je kanec! Anebo si na něj hraje?

Martin Kurc (20) nebo někdo z jeho okolí již několik týdnů masíruje média "zaručenými zprávami" o tom, jaký je to kanec a kolik měl a má milenek. Nechme stranou pravdivost těchto tvrzení a údajných vyjádření jeho bývalek. Faktem je, že mladý zpěvák slavil po vyřazení své dvacáté narozeniny a na večírku SuperStar se tak sešla jak jeho bývalá milenka Karolína, tak i současná láska - vyřazená finalistka Simona Fecková (21).


Bývalá milenka, se kterou se Martin prý rozešel v okamžiku, kdy se stal tzv. slavným, mu jen přišla popřát k narozeninám. Jenže mladíkovi prý stoupla sláva do hlavy, a tak dělal, že Karolínu nezná nebo aspoň to úspěšně předstíral. Zhrzená dívka si ovšem nešla stěžovat své matce, nýbrž bulváru … To je tedy hodně divné.

Simona Fecková má na Martina zálusk!

Jsme zvyklí, že letošní Česko Slovenská Superstar je co se týče zamilovaných dvojic opravdu pestrá. Jenže tohle je specifický případ. Martin Kurc totiž údajně tak nějak zapomněl své přítelkyni říct, že má jinou. Nelze se tedy divit, že slečna Karolína si z jisté pomstychtivosti všechno vykecala bulváru.
Simona Fecková a Martin Kurc sice už do finále nezasáhnou, ale zůstal jim ryzí cit zvaný láska a to není málo. Ale dosti ironie! To jim zatím bude stačit, ale že by jejich vztah pokračoval na dálku i po skončení soutěže? Těžko, i když kdo ví …

Těžko říct jestli jim to spolu vydrží :-) Já jim přeju hodně štěstí v tom jejich vztahu!!

Další novinka
Finalista Česko Slovenské Superstar Petr Ševčík chtěl jen podpořit nový rychlotest na HIV! Testování, které dokáže odhalit výsledek testu za neuvěřitelných 60 vteřin a je zároveň podporou celosvětové kampaně celebrity proti AIDS, podpořili i další finalisté Superstar!

Petr Ševčík omdlévá, zatímco Celeste Buckingham v klidu debatuje …
Finalisté show Česko Sloveská Superstar nejsou živi jenom zpěvem, ale jsou ochotni za své vítězství i trpět. Názorně to předvedl mladý zpěvák Petr Ševčík, který zkolaboval v lékarně missky Jany Doleželové, kde měl podstoupit test na AIDS.
Jakmile mladý zpěvák uviděl krev, udělalo se mu nevolno. Údajně se mu však hlava zamotala, protože celý den nic nejedl a nepil. No, jen jestli neměl špatné svědomí, když si od Radima Uzla vyslechl, jak nebezpečný je virus HIV a že se přenáší nechráněným pohlavním stykem …

Finalisté Superstar ještě s Petrem Ševčíkem …
Na akci nemohl chybět zamilovaný páreček Michal Šeps a Alžběta Kolečkářová. Zatímco Alžběta v pondělí vypadla, Michal se zatím v soutěži zuby nehty drží. Sám se však nechal slyšet, že na vítězství nemá a dokonce prý po něm ani netouží. Obyčejný rastaman se spíš těší na to, až vezme svoji milovanou na prázdniny pod stan. Tak pozor na HIV a klíšťata, děti!

Michal Šeps nestojí o vítězství v Superstar!
Do testování se zapojili také další finalisté jako Klaudia Pappová, Martin Kurc, Celeste Buckingham, Martin Harich, Simona Fecková a Monika Povýšilová. Soutěžící dovezli do lékárny několik desítek plyšáků, kterými je zahrnují jejich fanoušci během finálových večerů a požádali zaměstnance lékárny, aby je předali nemocným dětem.

Kam nám zmizel Petr Ševčík?
Celou akci uvedl producent kampaně Celebrity proti AIDS režisér Petr Jákl, který se nechal také otestovat. Nelze se mu divit, že se do injekce hrnul jako divý. Vždyť ho "píchala" modelka a zkušená lékárnice Jana Doleželová! A na rozdíl od "máčky" Petra Ševčíka neomdlel!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama