Čteš ráda FFky ? Zrovna jednu s G* píšem :) Tady je první díl :)

Simona Fecková - šok

15. května 2011 v 19:32 | Domča ♥

Simona Fecková musí na operaci!

Simona musí na operaci, pokud chce i nadále zpívatFoto: David Malík

Finalistka Česko Slovenské SuperStar Simona Fecková (21) musí pod kudlu! Tedy pokud chce i nadále zpívat. Simona má totiž problém s hlasivkami, kvůli kterým málem odstoupila ze soutěže. Dokonce sama přiznala, že je ráda, že vypadla a může hlasivky držet v klidu, tak jak ji nařídil doktor.

"Ten problém už mám dlouho, je to tím, že mám hluboký hlas a když zpívám, tak hlasivky mnohem více natahuji a tím je přetěžuju. Avšak dá se to chirurgicky odstranit, na tu operaci se chystám už delší dobu. Teď ale není vhodná doba kvůli povinnostem, které mě se soutěží ještě budou provázet, operaci tak vidím na září tohoto roku," řekla na vysvětlenou Blesk.cz Simona Fecková, když na chatu napsala, že ji momentálně zdraví nedovoluje zpívat.
Dále Simona prozradila, že se určitě chystá vydat CD a pokračovat v kariéře zpěvačky. Její favoritkou v soutěži Česko Slovenské SuperStar je Gábina Gunčíková a osobně jí moc fandí. Sama si myslí, že pro ni je největším úspěchem to, že zůstala poslední ze slovenských dívek v soutěži, takže její mise byla úspěšná.

je mi jí moc líto, ale doufám že vydá své 1 CDčko .. Toť k fanklubo vše přidám zase něco nového


Vaše Adminka Domča ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama