Čteš ráda FFky ? Zrovna jednu s G* píšem :) Tady je první díl :)

Můj sen nezažije jen tak někdo 10.díl ..

31. března 2012 v 22:26 | Domča ♥ |  My FFky s Harrym

New FFka is Here !! Smějící seKdyž Harry dokončí svůj hypnotizující pohled , já mu navrhnu jestli bysme ráno neskočili ke Gré.
" Já zavolám Gré a domluvíme se " řeknu mu a on odběhne do pokoje a podá mi telefon .. Mám jeden zmeškaný hovor .. " Volal mi Louis .. " řeknu Harrymu a on zbystří .." A co chtěl " ptá se zaraženě .. " Nevím " řeknu mu .. Volám Louisovy a ptám se co potřeboval .. " Jen sem se chtěl zeptat jak se daří Harrymu .. A pojedeš s Harrym jako doprovod na koncert ?? " ptá se mě Louis .
" Harrymu se daří dobře a pojedu s ním na ten koncert .. Niall vezme Gré jako doprovod , né ? " ptám se ho .. " Jo vezme , ale neví jak jí to říct .. " spustí Louis .. " No nic už musím Loui .. Zatím ahoj ! " řeknu mu a típnu to .. " Harry ? " zeptám se .. " Kde seš ? " " Jsem v kuchyni " řekne mi .. Když jdu pomalu do kuchyně , Harry mi zaváže oči a někam mě vede .. Když je rozváže nevím proč ale jsme v obýváku .. " Co tu děláme " ptám se ho .. " Ale nic , jen sem si z Tebe chtěl udělat srandu .. " řekne Harry .. " Dobře .. " řeknu mu a sednu si na gauč .. Harry si přisedne vedle mě .. " Musím zavolat Gré !! " řeknu a rychle vstanu .. Harry mě chytne kolem pasu a nechce mě pustit ...
" Harry , já jí musím zavolat .. " řeknu mu .. " Není kam spěchat " trvá na svém .. A spostí svůj hypnotizující pohled .. " Dobře , zavolám jí pak ale přestaň mě už hypnotizovat .. " řeknu mu rozzlobeně .. Ale na něj se ani nejde zlobit .. Po chvilce se začnu smát a Harry se přidá .. Já volám Gré , že se stavíme .. Oblečeme se a vyrazíme ..

Loudáme takže je ta cesta delší .. Když příjdeme ke Gré pohostí nás .. " Jídlo a pití je v kuchyni " řekne .. Niall jí táhne do ložnice a já s Harrym sedíme na gauči .. Díváme se na telku a já jdu do kuchyně pro něco na zub a pro něco na pití ..

( Gré a Niall )

" Chci ti něco říct !! Půjdeš se mnou jako doprovod na koncert ?? " zeptá se mě .. " Jasně že jo " řeknu a obejmu ho .. " Ale já nemám nic na sebe " a začnu zmatkovat .. " Ale Gré .. Tolik věcí máš a nic si z toho nevybereš " řekne mi Niall .. " A něco jsem ti dovezl z turné , doufám že se ti to bude líbit " řekne mi .. Podá mi krabici a já vytáhnu modré šaty nad kolena a k nim boty na podpadku a náhrdelník .. " Jé Nialle , jsou úžasné " řeknu mu a políbím ho on mě chytne a přitáhne mě k sobě .. Já si na něj sednu a líbáme se dál .. Potom mě Niall položí na postel a lehne si vedle mě .. Líbáme se dál , ležím na něm a sundám mu triko a najednou se Niall chystá udělat něco co mě šokuje .. Cítím elektrický šok a svůj hlas když potichu řeknu " Nialle " .. Oba ležíme vedle sebe a já jsem šťastná jako nikdy předtím .. Rychle se obleču a Niall taky .. " Tento den si budu pamatovat jako žádný jiný " zašeptá mi Niall do ucha a políbí mě do vlasů .. Dojdeme za Dee a Harrym a oni se dívají na telku .. " Die , můžeš na slovíčko " zeptám se jí .. " Jistě že " odpoví mi ..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se Vám můj blog

Ano
Ne
trochu

Komentáře

1 Gré* Gré* | Web | 1. dubna 2012 v 7:20 | Reagovat

Lásko :D Boží je !

2 Domča ♥ Domča ♥ | Web | 1. dubna 2012 v 9:24 | Reagovat

Tak dííky :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama