Čteš ráda FFky ? Zrovna jednu s G* píšem :) Tady je první díl :)

Můj sen nezažije jen tak někdo 5. díl

27. března 2012 v 21:24 | Domča ♥ |  My FFky s Harrym
Další díl je tady ..


Kecáme s Harrym o všem možném .. Když spolu ležíme v jedné posteli , je to prda .. Kecáme o jejich turné , koncertech , uječených fanynkách atd. .. Dá mi pusu na špičku nosu a otočí se tak , že hodí držku z postele Mrkající !! Mám také chlamy , byla to hlasitá rána .. Slyšela sem kroky , rychle sem na Harryho hodila jeho triko . Mamka přišla Harry dělal že ho něco bolí když upadl .. " Harry není ti nic " ptá se Harryho mamka , ta se na chvilku otočí a Harry mi pošle vzdušný polibek a mrkne na mě .. Nechápu ho ale oplatím mu to .. " Na Harry , namaž si to tím " řekne mamča a podá mu něco na tu ruku .. Ten to po mě hodí a trefí mi to do nohy .. " Au Harry " řeknu mu .. " A nevydávejte ty zvuky ano " řekne mamča " Hlídej Harryho ať nespadne !! " " Ano mami " vychrlím ze sebe .. " Dobrou noc " popřeje slušně Harry a hned co mamka odejde , sundá si tričko a přijde si lehnout vedle mně .. Pomalu usínám a Harry mě hladí po vlasech .. Probudím se ráno a Harry vedle mně není .. " Harry , kde si " zeptám se .. Venku je pěkně , půjdem ven s Harrym .. Kouknu z okna a Harry nám řádí na zahradě , trhá kytky narcisy a růže .. Na sobě má šortky a mikinu Mick Jagger .. Převleču se do oblečení nadoma a jdu do kuchyně , mám hlad jak vlk .. Hmátnu do ledničky a někdo mě zezadu chytí .. Byl to Harry , který držel v ruce rudou růži .. " Dobré ráno " zašeptá mi do ucha a dá mi pusu do vlasů .. " Dobré ráno Harry " odpovím mu a tu růži si od něj vezmu Mrkající!! Ráno posnídám a jedu ke kámošce s Harrym .. Jedem na kole já sedím na štangli a Harry šoféruje .. Cestou jsme nabourali jen 2x , Harry je šikovnej šofér ..Dojedeme ke Gré a Niall sedí na gauči a dívá se na telku .. " Kde sou ostatní " zeptám se .. " Já jsem tady a Zayn .. Kde je Zayn " diví se Loui ! " Tady sem , musel sem na vzduch ze všechné té romantiky se mi dělá šoufl " přizná Zayn Usmívající se !! " Zayn nutně někoho potřebuje jinak se z něj vytratí ta romantika " zašeptám Harrymu a dám mu pusu na ucho .. " Jídlo je v kuchyni " řekne Niall a jde s Gré do jejího pokoje .. Louis využije příležitosti a chopí se ovladače a začne malá rvačka o programy .. My s Harrym si jdem sednout do kuchyně a Harry si mě vezme na klín ... Dá mi pusu a já mu jí oplatím .. " Víš co dělá Niall a Gré , nebudem je rušit " řeknu Harrymu .. " Já vím . Niall teď pořád básnil o Gré a já o Tobě .. " dořekne Harry .. " No tak , cos o mě básnil básníku " zeptám se ho .. Když si tak povídáme s Harrym , ůplně zapomeneme na Gré a Nialla ..

**

( Gré and Niall )

" Gré , víš o tom že seš ta nejhezčí holka kterou sem poznal " řekne mi Niall " To je pěkná lichotka " řeknu a nakloním se k němu blíž , tak že se dotýkáme hlavama u sebe .. Niall toho využije a políbí mě .. Začneme se pomalu a nejjistě líbat a najednou nám do pokoje vlítne Louis a vidí jak se líbáme .. " Lidi , lidi to musíte vidět .. Gré a Niall se líbaj " řve Loui přes celý náš dům .. Z rohu se vynoří Zayn a za ním Harry a Die s rukou v ruce .. " Tak a musíte tu všichni být " vyhrknu ze sebe naštvaně .. " Když sou tady ukážem jim to , na co se přišli podívat " řekne a nakloní se ke mně a my si dáme pusu .. Harry a Die nám tleskají a dají si taky pusu .. Zayn zmizel na vzduch a Louise to omrzelo a šel koukat na telku .. Tahle chvilka patří jenom nám .. Harry a Die se vytratili takže teď oficiálně patří jen nám ..

( Já a Harry )
" Ještě si mi neodpověděl o co si o mě básnil " zeptám se ho .. Chytne mě za ruku a dá mi pusu která přechází do líbání .. Tím mě umlčí ..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se Vám můj blog

Ano
Ne
trochu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama