Čteš ráda FFky ? Zrovna jednu s G* píšem :) Tady je první díl :)

Můj sen nezažije jen tak někdo 11.díl ..

2. dubna 2012 v 20:13 | Domča ♥ |  My FFky s Harrym" Co potřebuješ Gré ? " ptám se jí .. " My s Niallem jsme to to .. " vykoktá se Gré .. " No co ? Jako vyste spolu to to ? " ptám se jí zamotanou větou .. " No jo " řekne mi .. " Tak to je teda hustý , nebo né ? " ptám se jí a a dáme si placák .. Když jdu do obýváku Harry s někým telefonuje .. Má ten telefon zaplý nahlas .. " Hej kokos , on to už fakt dělal ? " ptá se někdo a já poznám hlas Liama .. " Si piš , před chvilkou mi to řekl . " odpoví Harry Liamovy .. Já za dveřmi chytám také chlamy a Harry pootevře dveře a já tam sedím na podlaze .. " Die , tys to slyžela ? " ptá se mě Harry .. " Řekni Liamovy ať ztlumí tvuk " řeknu mu a začnu se smát .. " Už musím končit Liame , zavolej mi co je nového .. " řekne Harry a típne to .. Sedne si vedle mně na zem a chytne mě za ruku .. " Neruším vás ? " ptá se Gré když vešla do chodby .. " Nerušíš nás , já chytla chlamy a sedla si z nich na podlahu a Harry se přidal .. " řeknu jí .. " Aha , to seš ceclá ty .. " řekne mi Gré .. Obě dvě se začneme smát a Harry se přidá .. Niall se k nám připojí a všichni si jdeme sednout do obýváku k televizi .. Niall chytne Gré za ruku a přitáhne si jí blíže k tělu .. Chvilku je pozoroju a pak se obrátím na Harryho .. Táhá mi za pramíánek vlasů .. " Víš že ti to sluší s rozpuštěnýma vlasama víc , než když je máš v culíku ? " řekne mi Harry a já sem polichocena .. " Harry , víš že culík je neutrál a že se hodí ke všemu ? " ptám se ho .. Harry mě pohladí po vlasech a sundá m i gumičku .. Všechny vlasy se mi nahrnou do obličeje .. Harry mi je dá za ucho a řekne že vypadám líp .. " Takhle ti to více sekne .. " řekne mi a já se začervenám ..
Když skončí film , já zůstanu opřená o Harryho rameno a pomalu se mi zavírají oči .. " No je čas vyrazit domů , že Die ? " ptá se mě Harry .. Pomůže mi vstát a já málem únavou spadnu na zem .. " Zavolám Louisovy , možná nás hodí domů autem .. Když vidím jak si unavená nevím zda bych zvládl cestu s Tebou v náručí .. " začne vykládat Harry ale já ho nevnímám ..

----

" Louisi máš čas ? " ptá se Harry do telefonu a podpírá mě jednou rukou .. " Mám , proč ? " ptá se Loui .. " Neodvezl bys nás k Die domů ? " ptá se do telefonu Harry .. " Za 5 minut jsem tam , možná i dřív .. " řekne a položí telefon .. " Ospalče , vydržíš 5 minut v zhůru ? " ptá se mě Harry a hladí mě po zádech .. " Jo , vydržím .. My nejdeme pěšky a já se tak těšila .. " řeknu mu .. " Louis nás odveze domů " řekne mi mile .. Když Louis konečně dorazí sednu si dozadu a Harry si přisedne vedle mě .. " Loui díky že nás odvezeš domů .. " poděkuju mu .. " Není zaco .. A hele .. Nespi nám tady .. " řekne mi Louis s úsměvem .. Opřu se o Harryho rameno , když dorazíme k nám domů nemám sílu chodit .. Harry mě vezme do náručí a nese mě až do pokoje .. " Díky Harry .. " poděkuju a dám mu pusu .. Chytnu ho kolem krku a nechci ho pustit .. Když se převleču do pyžama tak je Harry zpět .. Má v ruce růži a jde směrem ke mě .. " Na , ta je pro Tebe .. " řekne a podá mi rudou růži .. " Musím jí dát do vázy , ať nezvadne .. " řeknu a zvednu se .. Maličko zavřávorám a spadnu na postel .. " Já jí tam odnesu " řekne a já mu podám mou růži .. Zachumlám se do peřin a Harry si vedle mě lehne .. " Harry , kdy je ten váš koncert ? " ptám se ho .. " No za dva dny .. " řekne mi .. " Harry tos mi nemohl říct dřív ? " ptám se ho .. " Né nemohl a teď si lehni ospalče .. " řekne mi a obejme mě a já usnu v jeho objetí ..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se Vám můj blog

Ano
Ne
trochu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama