Čteš ráda FFky ? Zrovna jednu s G* píšem :) Tady je první díl :)

Můj sen nezažije jen tak někdo 30.Díl

7. května 2012 v 9:14 | Domča ♥ |  My FFky s Harrym
No tohle nedokázal odpovědět .. Věděl že to je s Liamem špatné .. " Mě je ho tak líto .. " řeknu Harrymu a skroutím se k němu .. " Mě je o taky líto .. " řekne Harry smutně .. Hladí mě po zádech a já mám opřenou hlavu o jeho rameno .. Chce se mi spát a tak pomalu zavírám oči ..
( Po 3 hodinách .. )
Probudím se a Harry má opřenou hlavu o zeď .. " Ha .. Ospalec konečně vstal .. " řekne Harry a podívá se na mě .. " Jak je Liamovy ? " ptám se jich .. " Zatím nic nevíme .. " řekne Zayn a koukne se na hodiny .. Je asi 19:30 .. Najednou ze sálu jede Liam na lehátku a s ním jedou zdravotní sestry a pár doktorů .. " Vy jste rodina ? " ptá se nás doktor .. " Sice nejsme rodina ale k rodině máme blízko .. " řekne Harry .. " Jsme z kapely One Direction .. " řekne Louis .. " Tak pojďte se mnou .. Ale vy všichni jste z kapely ? " ptá se doktor a podívá se na mě .. " Tohle je moje přítelkyně , chci aby šla s náma … " řekne Harry a jdem za Liamem na pokoj .. " Bude ještě chvíli spát .. " řekne doktor a zavře dveře .. Kluci si sednou kolem Liama a já si stoupnu vedle Harryho .. Po hodinovém čekání kluci usnou a já jediná jsem pořád vzhůru .. " Kde to jsem ? " slyším Liama šeptat potichu .. " Liame ? " řeknu .. " Jé ahoj Dee .. " řekne Liam a usměje se .. " Kluci Liam se probudil .. " křiknu a všichni se probudí .. " Jé Liame ty už seš vzhůru .. " diví se Louis .. " Jen chviličku .. " řekne Liam .. " Co se ti stalo ? Pamatuješ si to ? " ptá se ho Harry a já ho chytnu za ruku .. " Pamatuju si jen strašnou bolest a tmu .. Nic víc .. " řekne Liam .. " Děs se .. Novináři to už ví .. Půjdou do nemocnice .. " řekne Niall ale tím Liamovy náladu nepokazí .. " To zas bude .. " stěžuje si Zayn .. " Kluci přetrpte to .. " řeknu jim a snažím se usmát .. " Máš pravdu Dee .. " řekne Harry a dá mi pusu a líčko .. " Já vždy .. " zažertuju a usměju se ..
---------------------------------
" Nechci Vás rušit , ale budete muset už jít .. Návštěvní hodiny už zkončily .. " řekne doktor .. " Tak jo .. Ahoj Liame , tak zítra ? " ptá se Niall .. " Jasně tak zítra .. Ahoj lidi .. " řekne Liam a usměje se .. " Zatím .. " řeknu Liamovy a zavřu dveře pokoje .. " Jedem k vám Harry ? " ptám se ho .. " Jasně .. Zítra pojedeme za Liamem a pak k vám domů .. " řekne Harry a chytne mě za ruku .. " Jseš nějak unavený .. " řeknu Harrymu a vidím , jak pomalu zavírá oči .. " Pojedeš ? " ptá se mě Harry .. " Ano , ale musíš mě navigovat .. " řeknu Harrymu .. " Jasně , že ti pomůžu zlato .. " řekne Harry mile .. Nasedneme do auta a já pomalu vyjíždím z parkoviště .. Uběhne čtvrt hodinky a Harry už spí .. Blížíme se k domu a nechce se mi Harryho budit .. Je roztomilý když spí .. " Vyfotím si Tě Harry .. " řeknu si potichu a vytáhnu z kapsy telefon .. Bliknu a fotka se mi uloží do telefonu .. " Harry vstávej .. " drknu do něj .. " Už jsme doma ? " ptá se mě Harry .. " Jasně že ano .. " řeknu Harrymu a dám mu pusu .. " Já jsem vzhůru .. " řekne mi Harry a pusu mi oplatí .. " Jsem unavená , jdu si lehnout .. " řeknu Harrymu a jdu po schodech nahoru .. Harry ke mně běží a chytne mě do náruče .. " Já Tě odnesu .. " řekne Harry a usměje se .. " No dobře .. Ale musíme do kuchyně , mám na něco chuť .. " řeknu mu a on se zasměje .. " Tak jdeme do kuchyně .. " řekne Harry a mrkne na mě ..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama